NOBLER MEDIA

Home / NOBLER MEDIA

EVENTY

 

Výjimečné zážitky působící na všechny smysly, to vše by měl splňovat správně provedený event. Jde o důležitý nástroj marketingu, kterým prohloubíte vztahy s obchodními partnery nebo upoutáte potenciální klienty. Pamatujte, že právě prožitek bude to, co si každý z podobně vydařené akce odnese.

Zorganizujeme a plně pro vás zařídíme eventy, zajistíme jejich hladký a hlavně zábavný průběh tak, aby byli všichni spokojení a z akce nikdy neodešli s prázdnou. Zajistíme občerstvení, seženeme kapelu a zajistíme program na celou akci.
Ty nejlepší vzpomínky zůstávají a pomáhají budovat pozitivní názor na firmu.

 

 

PRODUKCE

 

Splníme vám každé přání…

Každý si pod slovem produkce představí něco jiného. U nás však znamená takové výrobky a činnosti, které děláme na míru každému zákazníkovi. A co vše od nás můžete čekat a co vám rádi vyrobíme?

Základním prvkem jsou reklamní polepy (signmaking), které provádíme formou řezané fóliové grafiky nebo je tiskneme na samolepky pro vnitřní či venkovní použití. Dokončovací zpracování může být různé, s laminací či bez či speciální fólie – bubble free (používá se na prolisy karosérií) či one vision fólie (hlavní uplatnění je na sklech, přes které potřebujete vidět) atd.
Dalším prvkem jsou POS (point of salemateriály. Jejich nasazení je jiné, než u ostatní reklamy, cílí na místo prodeje, kde oslovují potenciálního kupujícího, čímž podpoří jeho touhu po nákupu. Vyrábějí se zejména do místa nákupu, aby oslovily kupujícího, který se rozmýšlí, jaký produkt koupí. Mezi venkovními POS materiály patří reklamní stojany, vlajkymuší křídla, vnitřní užití pak mají roll-upy, wobblerystoperypodlahová reklama či nově vznikající digitální POS materiály.

 

Tím ovšem naše produkční činnost nekončí. Vyrábíme i tiskoviny (vizitkyletákybrožurykatalogy atd.), zajišťujeme reklamní předměty či textil a mnoho dalšího. Vždy u nás totiž platí, že vám splníme každé přání.

 

REKLAMNÍ TEXTIL A FIREMNÍ OBLEČENÍ

 

Oblečte se do firemního textilu

Reklamní oblečení je atraktivním a víceúčelovým způsobem reklamy. Slouží k tomu, aby daná firma, logo či produkty byly vidět vždy a pokud možno všude. Vymezit se tak můžete vůči konkurenci, použijete-li firemní oblečení pro zaměstnance při práci, sportu či eventech.
Naopak v případě firemních akcí můžete reklamním textilem potěšit klienty, kteří pak nošením dělají reklamu za vás.

Vybavte své zaměstnance nebo potěšte klienty tím, že jim darujete například:

  • firemní trička a funkční topy s logem,
  • polokošile a firemní košile,
  • mikiny a svetry,
  • bundy s logem firmy, pokrývky hlavy a doplňky,
  • kalhoty, tepláky a spoustu dalších kousků na sebe.

 

SVĚTELNÁ REKLAMA

 

Buďte vidět i ve tmě

Být vidět za všech okolností, to je hlavním cílem světelné reklamy. Tato kategorie se stala nedílnou součástí moderního signmakingu a zahrnuje celou škálu světelných reklamních prvků:

  • světelné panely či písma,
  • neonové reklamy,
  • moderní LED obrazovky
  • LED panely.

Světelná reklama je zde proto, abyste byli vidět i v noci, když město zahalí tma – vaše reklama bude stále všem na očích.

 

 

V případě zájmu nás kontaktujte

Ladislav Kovář

ladislav.kovar(@)nobler.cz

+420 608 362 616